Ogrodzenia betonowe obustronne

Płyty betonowe

Nowość na polskim rynku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, nasza firma poszerzyła swoją ofertę o sprzedaż nowoczesnych ogrodzeń betonowych obustronnych. Oprócz estetycznego wyglądu, cechują je także wysoka odporność na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, jak również uszkodzenia mechaniczne.

Dodatkowo konstrukcje te zapewniają Ci wysoki stopień prywatności, bowiem przechodnie nie będą widzieli tego, co dzieje się w Twoim ogrodzie.

Montując nowoczesne ogrodzenie betonowe obustronne mamy do wyboru (oprócz samego wzoru) również inne kombinacje. Do montażu można użyć słupków gładkich lub ozdobnych. Oferowane przez naszą firmę płoty betonowe można zakończyć okapem i daszkiem lub kulką.

Szerokie możliwości konfiguracji naszych płotów sprawiają, że możesz dostosować nie tylko wymiary, ale także ich wygląd według własnych upodobań i potrzeb.

Aby nadać im większej estetyki, można pomalować je wysokiej jakości ekologiczną farbą przeznaczoną do malowania zarówno wszystkich elementów płotu, jak i innych powierzchni zewnętrznych. Dzięki temu cała konstrukcja będzie idealnie dopasowana do aranżacji ogrodu bądź koloru domku.

MAR- TOM
Cennik ogrodzeń betonowych obustronnych
Ceny netto
Wysokość Wersja
podstawowa*
Cena za 1 przesła(2 mb)
Wersja
exclusive **
Cena za 1 przęsło (2 mb)
h- 1,50 m 149,00 202,00
h- 1,75 m 180,00 232,00
h- 2,00 m 194,00 246,00
*Wersja podstawowa- na przęsło składają się płyty betonowe (ilość zależna od wysokości) i gładki słupek.
**Wersja exclusive- na przęsło składają się płyty betonowe (ilość zależna od wysokości), ozdobny słupek, okap na płyty i daszek lub kulka na słupek.

Wycena kompleksowego ogrodzenia z montażem ustalana jest indywidualnie. W celu uzyskania konkretnej kalkulacji, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Wersja PDF
1,00 m1,25 m1,50 m1,75 m2,00 m2,25 m2,50 m2,75 m3,00 m


taknie


taknie


taknie


taknie


gladkiozdobny


we własnym zakresieprzez naszą firmę