Płyty podmurówkowe

Stabilny fundament dla kompleksowego ogrodzenia

Znajdujące się w naszej ofercie prefabrykowane płyty podmurówkowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. W związku z tymi właściwościami stanowić mogą stabilny fundament dla kompleksowego ogrodzenia z siatki lub paneli ogrodzeniowych.

Na podmurówkę składają się płyty oraz łączniki: betonowe (przelotowe bądź narożne) lub metalowe, tzw. ceowniki, wsporniki płyty.

Zapraszamy do kontaktu

Płyty podmurówkowe dostępne w naszej ofercie można podzielić biorąc pod uwagę parametry takie jak wysokość oraz rodzaj dekoru:

Dekory płyt podmurówkowych:

Zalety płyty podmurówkowej:

Płyty Wibroprasowane

Posiadamy również płyty wibroprasowane obustronnie gładkie, charakteryzujące się jeszcze wyższą wytrzymałością i wysoką estetyką. Oferujemy je w wersji niemalowanej oraz grafitowe- barwione w masie.

Farby do betonu

Aby nadać naszemu „fundamentowi” barwę, możemy go również pomalować farbą przeznaczoną specjalnie do malowania betonu. W szybki i niedrogi sposób sprawimy, iż nasze ogrodzenie zyska zupełnie inny wygląd (pasujący np. do koloru bramy, koloru dachu domu, ram okiennych czy kostki brukowej).

Więcej na temat farb do betonu
Podmurówka pomalowana grafitową farbą do betonu